Produkcja - meble z drewna

Zakład produkcyjny

meble z drewnaInnowacyjne meble z drewna

Tartak

Niezawodne meble z drewnaWięcej niż meble z drewna

Suszarnie

Staranie wyprodukowane meble z drewnaSuszarnia na meble z drewna

Olejowanie


Olejowanie DREWNA JEST CORAZ POPULARNIEJSZE. To ekologiczna alternatywa dla lakierów i nadaje się świetnie do konserwowania drewna krajowego jak i egzotycznego. Jest to idealne rozwiązanie dla mebli z drewna.

Proces olejowania - meble z drewnaNaturalne meble z drewna


Olejowanie wzmacnia kolor drewna, uwydatnia słoje i pozwala zachować naturalny wygląd. Olej wnika w głąb meble z drewna, nie zatykając porów, dzięki czemu drewno może oddychać. To szczególnie ważne w pomieszczeniach o zmiennej wilgotności albo powierzchniach narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Aby odnowić powierzchnię wystarczy pomalować ją kolejną warstwą oleju. Meble z drewna olejowane są przyjemniejsze, bardziej aksamitne w dotyku, nie elektryzują się i przyciągają mniej kurzu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt że drewno olejowane „oddycha” regulując mikroklimat wnętrza.


Powierzchnie olejowane w przeciwieństwie do lakierowanych są matowe z lekkim aksamitnym połyskiem. Żeby naprawić uszkodzony fragment olejowanego mebla z drewna nie trzeba robić jego generalnego remontu. Rysy na olejowanej powierzchni nie zmieniają swojego koloru, a drewno w niewielkich ubytkach pęcznieje , wypełniając zarysowania. Drobne zniszczenia które powstają przy codziennym użytkowaniu, łatwo usuwamy poprzez regularne zabiegi pielęgnacyjne.


Olejowane drewno starzeje się w naturalny sposób z czasem nabierając szlachetności starego drewna. Zachowuje również swój naturalny zapach.


REASUMUJĄC  - OLEJOWANE MEBLE Z DREWNA SĄ:
- ładne
- naturalne
- łatwo odnawialne
- zdrowe
- szlachetnie się starzeje
- przyciąga mniej kurzu 

Montaż

Wykończone meble z drewnaPiękne meble z drewna

Załadunek do exportu

Eksport -  meble z drewnaZaładunek -  meble z drewna